HAKKIMIZDA

1991 yılında ” Endüstriyel mutfak ekipmanları ” imalatı ile faaliyetlerine baslayan firmamız : imalat yelpazesine paslanmaz çelik medical ürünler . yat ve denizcilik malzemeleri , çeşitli gıda üretim makinalarını da katarak 2005 yılına kadar bu alandaki faaliyetlerine devam etmiştir.

Paslanmaz çeliğin geniş kullanım alanlarına ulaşması ile beraber 2005 yılından itibaren firmamız faaliyet alanını değiştirerek dekoratif metal işleri kapsamında inşaat sektörünün önde gelen alüminyum . paslanmaz çelik  firmaları ile beraber gerek taşeronluk sistemi gerekse yükleniciliğini.tasarım ve uygulamasını ARTI PASLANMAZ TASARIM ltd. şti  olarak yürüttüğü birçok yurt içi ve yurt dışı projede başarılı çalışmalara  imza atmıştır.

Firmamız inşaat dekorasyon alanında faaliyet göstermekte olup mimari tasarımlara uygun Korkuluklar , Paslanmaz çelik kolon kaplamaları , Cam cephe sistemleri , Camlı kanopiler ve çeşitli mimari uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Artı paslanmaz tasarım orta ölçekli bir işletme olmasına ragmen kurulduğu ilk günden itibaren , kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla ödün vermemiştir .Firmamızın değişmez prensibi daima dürüstlük , kalite ile beraber zamanında teslimat ve uygun fiyat politikası olmuştur.

” Üretimde başarının ve sürekliliğin  teminatı , Hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile çalışan firmamız gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek ; bugün olduğu gibi gelecekte de sizlere hizmet etmeye devam edecektir

saygılarımızla